به نام خداوند لوح و قلم

ناشران، نویسندگان و فعالین محترم حوزه چاپ و نشر
ضمن عرض سلام و تقدیم احترام

خداوند را شاکریم که فرصت خدمتگذاری به اهالی فرهیخته کتاب را به ما عطا نموده است. تا بتوانیم قدمی هر چند کوچک در جهت هر چه بیشتر فرهنگ کتابخوانی در کشور برداریم.

به دلیل عدم دسترسی بسیاری از مناطق مختلف کشور به مراکز متعدد تهیه کتاب بر آن شدیم تا با راه اندازی سایت کتابگرام افتخار خدمتگذاری به دوستداران کتاب را داشته باشیم تا دیگر دغدغه پیدا کردن و خرید کتاب را نداشته باشند.

لذا قابل ذکر است سیاست کتابگرام حمایت از ناشران و نویسندگان می باشد، در همین راستا به استحضار سروران گرامی فعال در این حوزه می رسانیم این سایت به هیچ عنوان دخل و تصرفی در اصل قیمت کتب نداشته و قیمت کتابها ضمن وجوب تعهد اخلاقی این سیستم، پس از استعلام از منابع معتبر (ناشران،نویسندگان و فروشگاه های معتبر عرضه کتاب در سراسر کشور)عیناً ثبت خواهد شد.

همچنین سعی بر این شده اطلاعات کتابها کاملا درست و موثق درج شود، لذا در صورت مشاهده اشکالات احتمالی در اطلاعات مربوط به کتاب می توانید با شماره درج شده در سایت ارتباط برقرار کرده و پس از بررسی  و تایید قطعا اصلاح خواهد شد.

همچنین در صورتیکه تمایل به ثبت کتاب خود در سایت نداشتید می توانید از همین طریق اعلام فرموده تا در اسرع وقت و پس از تایید کتاب مورد نظر از سایت حذف شود.

رسالت کتابگرام یاری تمامی عزیزانی ست که به هر دلیلی از جمله عدم دسترسی به کتاب مد نظر خود از لذت خواندن کتاب محروم بوده اند، لذا پیشاپیش از همکاری ارزنده شما بزرگواران جهت نیل به این مقصد در سایت کتابگرام نهایت تقدیر و تشکر را داریم.

                                                      مدیریت سایت کتابگرام