اطلاعات خرید محصول

پس از ثبت عضویت که با استفاده از شماره همراه یا ایمیل و کد انتخابی امکان پذیر است وارد حساب کاربری خود شده و یا چنانچه قبلا عضو بوده اید از طریق بخش ورود جهت ثبت سفارش خود اقدام نمایید.

کتاب موردنظر خود را در کادر جستجو ثبت کنید و یا اگر کتاب خود را در بین محصولات نیافتید از بخش سفارش کتاب جهت ارسال سفارش برای ما اقدام کنید.

پس از ثبت سفارش، کتاب موردنظر شما وارد مرحله ی پیگیری خواهد شد و تیم حرفه ای کتابگرام از طریق منابع تامین کننده ی کتاب شروع به بررسی موجودی کتاب خواهند کرد.چنانچه کتاب موردنظر موجود بود از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد که در صورت تایید می بایست به سایت مراجعه و خرید خود را نهایی نمایید

همچنین قابل ذکر است تا قبل از اطمینان از موجودی کتاب ودادن اطلاع موجودی از سمت کتابگرام به شما هیچ هزینه ای بابت پیگیری دریافت نخواهد شد.

سفارشات پس از قرارگرفتن در سبد خرید به سرعت در بخش پیگیری قرار گرفته و بعد از هماهنگی های لازم با منبع تامین کننده کتاب از طریق ایشان ارسال خواهد شد.

هدف کتابگرام تسریع در عمل ارسال می باشد بنابراین ما سعی میکنیم کتاب از محل شهر کاربران گرامی تهیه و در حداقل زمان ممکن ارسال شود که در این صورت حداکثر 24 ساعت پروسه ی زمانی صرف خواهد شد

در غیر اینصورت چنانچه کتاب از شهر دیگری تهیه شود بسته به نوع پست انتخابی (ویژه-عادی)  کتاب ارسال و به دست شما خواهد رسید.

هچنین کد رهگیری پس از ارسال سفارشات در اختیار کاربران محترم قرار خواهد گرفت

بله، تیم حرفه ای پیگیرکننده کتابگرام با توجه به دسترسی های گسترده به منابع تامین کننده ی کتاب قادر به ثبت خرید تلفنی و همچنین خرید از طریق تلگرام می باشد اما به جهت حجم بالای سفارشات اولویت با سفارشاتی است که در سایت ثبت شده باشد.

با توجه به تخصص اعضای کتابگرام در تهیه کتب از طریق پیگیری بیش از ده هزار ناشر و وجود بیش از یک میلیون کتاب در سایت این امکان وجود خواهد داشت.

از طریق بخش سفارش کتاب در سایت اطلاعات کتاب موردنظر خود را ارسال کنید تا به روال عادی(ظرف همان روز و یا دو روز پس از ثبت سفارش) پیگیری شده و به شما اطلاع دهیم.

اطلاعات کتابها در کتابگرام بروز بوده و تایید شده است.چنانچه مغایرتی در اطلاعات کتاب موردنظر خود یافتید در بخش توضیحات برای ما ثبت کنید که چه اطلاعاتی از کتاب مدنظر شماست

مثلا: چاپ چه سالی- از کدام ناشر، نویسنده یا مترجم و…

خیر، کتابگرام سایت کتابیاب می باشد و فروشگاه کتاب نیست.همچنین کتب خرید شده از طریق منابع تامین کننده ارسال می گردد بنابراین امکان خرید حضوری وجود نخواهد داشت

اطلاعات پرداخت

کلیه کتب موجود در سایت با قیمت تایید شده از سوی منبع تامین کننده‌ (ناشر-نویسنده -فروشنده) بفروش خواهد رسید و کتابگرام هیچگونه دخالتی در افزایش و کاهش قیمت کتابها نخواهد داشت.

خیر، با توجه به نوسانات قیمت کتب در بازار قیمت های ثبت شده احتمالی هستند و پس از استعلام از سوی منبع تامین کننده کتاب، قیمت تایید شده و نهایی اطلاع داده خواهد شد.

سفارش موردنظر شما پس از پرداخت وارد مرحله خرید شده و امکان لغو سفارش وجود نخواهد داشت چراکه هزینه های پرداختی وارد چرخه ی خرید خواهد شد و امکان استرداد وجه میسر نیست.